U sklopu programa “Kreativna sezona u muzeju” u Galeriji Antun Gojak održat će se radionica cijanotipije pod vodstvom Anđele Vidić. Sudionici će imati priliku upoznati jednu od najstarijih fotografskih tehnika i okušati se u izradi vlastitih radova.
PETAK 5.6. OD 15:30 DO 17 SATI Radionica cijanotipije u Galeriji Antun Gojak




