U sklopu obilježavanja Dana grada Vrgorca danas je održano svečano potpisivanje ugovora s predstavnicima udruga koje su ostvarile pravo na financijska sredstva temeljem Javnog poziva za financiranje programa i projekata od interesa za opće dobro.
Ugovore su s predstavnicima udruga potpisali gradonačelnik Grada Vrgorca Mile Herceg i predsjednik Gradskog vijeća Rudolf Grljušić.
Tom prilikom istaknuta je važnost rada udruga koje svojim djelovanjem pridonose razvoju društvenog, kulturnog, sportskog i humanitarnog života Vrgorca te stvaraju sadržaje i aktivnosti za širu zajednicu.
Zbog ranije preuzetih obveza nisu svi predstavnici udruga mogli nazočiti potpisivanju, no iz Grada su zahvalili svima koji su svojim dolaskom uveličali događaj te udrugama kojima su odobrena sredstva poželjeli uspješnu provedbu programa i projekata.




