U sklopu programa obilježavanja Dana Grada Vrgorca 2026. gradonačelnik Mile Herceg i Sanja Rakušić Vukosav iz Pododsjeka za socijalne i društvene djelatnosti Grada Vrgorca upriličili su prijem za najuspješnije učenike i studente te im uručili priznanja i prigodne nagrade.
Za izniman uspjeh nagrađene su učenice Osnovne škole Vrgorac, članice futsal ekipe koja je osvojila drugo mjesto na županijskom natjecanju, zajedno sa svojom mentoricom Nikolinom Jović Grubišić.
Priznanje je uručeno i učeniku Srednje škole Tina Ujevića Vrgorac Viti Bagariću, koji je osvojio četvrto mjesto na državnom natjecanju Young Car Mechanic u Zagrebu pod mentorstvom Gorana Dujmovića.
Za izvrsne akademske rezultate nagrađeni su i studenti Jerko Šarić i Korina Pervan, koji svojim radom i uspjesima predstavljaju Grad Vrgorac.
Iz Grada Vrgorca čestitali su svim nagrađenim učenicima, studentima i njihovim mentorima te istaknuli kako će i dalje pružati podršku mladima na njihovom obrazovnom i profesionalnom putu.




